Bir zamanlar gerçekten fakir olan ünlü yıldızlar

Genelde ünlü yıldızların tüm hayatları boyunca rahat bir yaşam sürdüklerini düşünürüz. Ancak bugün dünya çapında tanınan öyle yıldızlar var ki, zamanında yatacakları bir evleri bile olmamış. İşte şaşırtıcı ve aynı zamanda da ilham verici, bir zamanlar gerçekten fakir olan ünlü yıldızların hayat hikayelerinden küçük kesitler.

HİLARY SWANK

Hilary Swank ve annesi, Hilary 15 yaşındayken Los Angeles’a taşındı. Hilary ilk rolünü kapana dek arabalarında yaşadılar ve telefon kulübelerinden oyunculuk seçmelerine başvuruda bulunarak günlerini geçirdiler.

KELLY CLARKSON

Teksas’tan Los Angeles’a taşındığı ilk gün evi yandı. Şehirde kimseyi tanımadığı için uzun süre arabasında yaşadı. 2002 yılında ünlü ses yarışması “American Idol” da birinci olarak ilk albüm kontratını imzalamayı başardı.

KURT COBAİN

Ünlü rock grubu Nirvana’nın amiral gemisi olmadan önce Kurt Cobain köprü altlarında yaşıyor ve kimi zaman da hastanelerin bekleme salonlarında sabahlıyordu.

SHANİA TWAİN

Çok küçük bir çocukken annesi tüm aileyi evsizler için hazırlanmış bir barınağa taşıdı. Bu sayede ellerinde kalan parayla karınlarını doyurabiliyorlardı. Shania Twain henüz 8 yaşındayken barlarda bedava yemek karşılığı şarkı söylemeye başlamıştı.

DANİEL CRAİG

Onu dünyanın en tanınmış ajanı haline getiren James Bond rolünü kapmadan önce Daniel Craig parklarda yatıyor ve hayli zor zamanlar geçiriyordu.

HALLE BERRY

Parası tamamen bitmesine rağmen hayalindeki role ulaşmak için New York’ta kalmaya devam etti. Bu esnada uzun süre barınaklarda evsizlerle birlikte yaşadı.

DJİMON HOUNSOU

Afrika doğumlu ünlü oyuncu ve model Djimon Hounsou ünlü olmadan önce Paris sokaklarında yaşıyordu.

bir-zamanlar-gercekten-fakir-olan-unlu-yildizlar-ilgincbirbilgi

SYLVESTER STALLONE

Silvester Stallone hapishaneden tahliye olduktan sonra yaklaşık 3 hafta New York’da bir otobüs durağında yaşadı. Kendi ayakları üzerinde durana kadar porno film oyunculuğu da dahil bir çok farklı yol denedi. Bugün ise dünyaca tanınan efsane bir aktör.

COLONEL HARLAND SANDERS

Colonel Sander hayatının büyük bir çoğunluğunu fakirlik içinde geçirdi. Eşiyle birlikte kamyonetlerinde yaşıyor ve bir yandan da bugün meşhur olan tavuk tarifini restoranlara pazarlamaya çalışıyordu. Bugün onu KFC restoranlarının tonton yüzü olarak tanıyoruz.

DAVİD LETTERMAN

1975 yılında Los Angeles’a taşındığında kamyonetinde yaşıyordu. Ünlü komedyen Jimmie Walker için metin yazarlığı yapmaya başladığında kendi evine sahip olabildi. Bugün dünyaca tanınmış bir komedyen. Amerikan başkanları da dahil olmak üzere bir çok ünlü ismi programında ağırlıyor.

RALPH LAUREN

Tekstil devi, dünyanın en büyük moda devlerinden Ralph Lauren markasını oluşturmadan önce, bir tekstil şirketinde ayak işlerine bakıyordu. Şu anda ise 8,3 milyar dolarlık servetin sahibi.

Önceki yazımız Seyahatte kilonuzu kontrol altında tutmanın yolları hakkında faydalı bilgiler vermektedir.