ilgincbirbilgi.com Türkiye’yi bilgilendiriyor

11 Şubat 2009 yılında Facebook üzerinden doğru ve gerçek olmak koşulu ile farklı ve ilginç bilgileri paylaşmak amacı ile kurularan İLGİNÇ BİLGİLER Facebook sayfası, takipçilerinin yoğun isteği üzerine web sitesine uyarlandı.

Takipçilerinden gelen istekler doğrultusunda 25 Mart 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan ilginç bir bilgi web sitesi artık ilginç, enteresan ve sıradışı pek çok konuda Türkiye’yi internet’te de bilgilendiriyor.

Kısa sürede hızlı bir şekilde büyük bir okuyucu kitlesi kazanarak dikkatleri üzerine çeken ilgincbirbilgi.com bilim ve teknoloji, sağlık ve gıdalar, buluşlar ve icatlar, ilginç hayvanlar, ilginç ve enteresan bilgiler, ilginç haberler ve dünyadaki ilginç yerler gibi pek çok konuda okurlarına en ilginç ve en doğru bilgiyi aktarıyor.

Yerli ve yabancı kaynaklardaki bilgilerin doğruluğunu araştırarak okurlarını en doğru şekilde bilgilendirmeyi hedefleyen ilgincbirbilgi.com web sitesi eş zamanlı olarak sosyal medya kanallarında da okurlarına hızlı bir şekilde bilgi aktarıyor.

Okurlarına bilgiye erişimi kolaylaştırmak ve istedikleri her yerden bilgiye erişimlerini sağlamak için tüm mobil cihazlarla da uyum sağlayacak şekilde tasarlanan ilgincbirbilgi.com web sitesine ait sosyal medya kanallarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

ilgincbirbilgi-turkiyeyi-bilgilendiriyor

Facebook : www.facebook.com/ilgincbirbilgisitesi

Twitter : www.twitter.com/ilginbirbilgi

Pinterest : www.pinterest.com/ilgincbirbilgi

Önceki yazımız Hindistan’ın yaşayan köprüleri hakkında ilginç ve enteresan bilgiler vermektedir.