Çinli kahinlerden ilginç kehanet

Cambrigde Düşesi Kate Middleton ile Cambrigde Dükü Prens William’ın yeni dünyaya gelen ikinci çocukları ile ilgili ilginç kehanetler yapılıyor.

Çinli kahinler, (Çin inanışlarına göre) Koyun Yılı’nda doğan İngiltere tahtının 4 numaralı varisi prenses için Buckingham Sarayı’nın hiç de hoşuna gitmeyecek kehanetlerde bulundu.

Fakat bu kehanetler İngiliz halkını ise tam tersine bu minik prensese biraz daha bağlayabilecek türden. Çünkü kahinler, minik prensesin geleceğini tahmin ederken, Prenses Diana’nın özelliklerine benzer tahminlerde bulundu.

Kahinler öncelikle kraliyet bebeğinin çok güçlü bir karaktere sahip olacağını ve ailesine çok iyi bir şans getireceğini söylüyor. Elbette bu kraliyet açısından da çok güzel bir kehanet. Fakat kehanetin Buckingham’ı pek de mutlu etmeyecek kısmı ise prensesin fazlasıyla “özgür ruhlu” olacağı kısmı.

cinli-kahinlerden-ilginc-kehanet-ilgincbirbilgi

Cumartesiye denk gelen 2 Mayıs’ta ve “Koyun Yılı” nda doğan prensesin doğum tarihindeki kombinasyon, dünyaca ünlü Feng Shui uzmanı Thierry Chow’a göre çok güçlü bir kombinasyon. Hong Kong’lu kahin Mak Ling-ling’e göre ise prenses, kardeşi Prens George’a göre daha sanatsal ve özgür bir ruha sahip olacak.

Mak Ling-ling’in Buckingham Sarayı’na tavsiyesi onu asla baskı altına almaya çalışmamaları şeklinde. Çünkü Ling-ling’e göre dünyadaki tüm kadınlar onun gibi olmak, tüm erkekler ise onunla birlikte bir yaşam kurmak isteyecek.

Prensesin çevresindeki tüm erkekler uzun boylu ve çok yakışıklı olacak. Prenses, birçok ilişkinin ardından kendine münasip bir kısmet bulacak.

Önceki yazımız Para hakkında çok az bilinen ilginç bilgiler vermektedir.