Ferrari marka spor otomobiliyle boru taşırken yakalandı !

Elazığ’da 33 yaşındaki iş adamı, babasını kırmayarak Ferrari marka spor otomobiliyle boru taşırken sosyal medyaya yakalandı. Bu anları arkadan gelen araç tarafından fotoğraflanan iş adamı, sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari marka lüks spor otomobiliyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflanıp sosyal medyaya atılması sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. İş adamı Yıldırım, babasının istediği boruyu taşırken bir kişinin arkadan fotoğrafını çekerek sosyal medyada paylaşmasının ardından kendisini birçok kişinin aradığını söyledi.

HANİ İŞİN İÇİNDE BABA OLUNCA BORUYU ARABAYA ATTIM

Sosyal medyaya düşen boru taşıma fotoğrafından sonra medyaya açıklamada yapan Yıldırım, “Çarşıda arkadaşlarla kahve içiyorduk. Babam aradı. Bahçede kepçe çalıştırıyorlardı. Su borusunu kırmışlar. “Acil bir boru al gel” dedi. Tabii baba olunca akan sular durur. Aracıma atladım, boru almaya gittik. Bir, iki metre derken üç metre boruyu aldık. Boru sığmadı. Acilen de boruyu götürmem gerekiyordu. Şimdi işin içinde de babam olunca dünyalara değişmem. Buradan bütün genç kardeşlerime de söylüyorum. Bazı değerler vardır ki parayla alınamaz. Paha biçilemez. Yani işin içinde babam olunca boruyu otobolie attım. Bahçeye götürürken arkadan bir arkadaş fotoğraf çekmiş. Ondan sonra o fotoğrafı da sosyal medyadan Almanya’daki arkadaşlarım görmüş. Oradan bana geri yazdılar. İşte sen ne yapıyorsun ? nakliyeye falan mı başladın ? dediler. Sonra dediler ki birisi LPG taktırmış Ferrari’ye gelip arabayı elinden almışlar. Şimdi boru yüzünden bizim de arabamız giderse bilemiyorum artık.” dedi.

FERRARİ ÇOCUKLUK HAYALİMDİ

ferrarisi-marka-spor-otomobiliyle-boru-tasirken-yakalandi-ilgincbirbilgi-1

Ferrari almayı çocukluktan beri hayal ettiğini belirten Yıldırım, “5-6 altı yaşında babamla konuşurken babam bana, “sana Ferrari alacağım” diye söz vermişti. Tabii o zaman biz Ferrari’nin nasıl bir şey olduğunu, nasıl alabileceğimizi bilmiyorduk. Demek ki babam bana nasıl bir dua etmişse Allah nasip etti.” diye konuştu. Elazığ’da otomobiline gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini kaydeden Yıldırım, herkesin kaza bela vermesin diye dua ettiğini dile getirdi.

Tatilini bitirmesinin ardından Almanya’ya döneceğini ifade eden Yıldırım’ın Ferrari’sini görenler hatıra fotoğrafları çektiriyor.

Önceki yazımız Seri katil savunmalarından tüyler ürperten açıklamalara yer vermektedir.