Kız arkadaşından uçakta ayrılan zalım Twitter’da rezil oldu

Ayrılık her ilişkinin başına gelebilecek bir vaka. Sonuçta her birliktelik sonsuza kadar sürmüyor. Ancak hayatınızdaki kişiyle nerede nasıl ayrılmanız gerektiğini de bilmek gerekiyor. İdeal bir ayrılık konuşması var mıdır bilmiyoruz ancak nasıl yapılmayacağına dair ilginç bir örnek elimizde mevcut !

ABD’de New York seferini yapmakta olan bir uçakta yaşananlar şu sıralarda sosyal medyada büyük bir çalkantıya sebep oldu. Kız arkadaşını terk etme kararı alan bir genç yaşanan hezeyanın sadece ikisi arasında kaldığını sanıyordu ancak Kelly Keegs adında uaçağın bir başka yolcusu olanı biteni görüyor ve duyuyordu. Görüp duymakla da kalmayan Kelly Keegs, olan biteni adeta bir ajans muhabiri gibi an ve an Twitter’daki hesabından yayınlıyordu.

Keegs’in Twitter hesabını takip edenlerin sayısıcanlı yayında ayrılık tweetleri” sırasında 7000’e yaklaştı ve muhtemelen Keegs televziyonda canlı yayında olsaydı reyting rekorları kırabilirdi. Konu hakkında genel yorumlar, ayrılmak isteyen gencin bu konuşmayı yapmak için saatlerce sürecek bir uçak yolculuğunu beklemiş olmasıydı. Sonuçta hangi çılgın terk ettiği kişinin yanından kalkıp gidemeyeceği bir yerde bunu yapardı ki ? Peki neler paylaştı Keegs ? İşte size bu ilginç ayrılık konuşmasının tam metni !

Kız arkadaşından uçakta ayrılan zalım Twitter’da rezil oldu :

Kelly Keegs : Fotoğraftaki çocuk az önce kız arkadaşına “senden ayrılıyorum” dedi. Kız ağlamaya başladı…

Genç çocuk : Sana gerçekten dayanamıyorum. Yanında olamam. Yapabilsem yerimi değiştirirdim. Bu gerçekten senin için bir sürpriz mi oldu ?

Kız arkadaşı : Harika ! Gerçekten harika ! Seninle bu lanet uçağa binmek için fazladan 40 dolar verdiğime gerçekten memnun oldum !

Genç çocuk : Umurumda değil, eminim senin de umurunda değildir.

kiz-arkadasindan-ucakta-ayrilan-zalim-twitter-da-rezil-oldu-ilgincbirbilgi-1

Kız arkadaşı : Bu haksızlık ! Ben bunu mu hak ettim ? Neden beni terk ediyorsun ? Ben böyle bir kadın olmak istemiyorum. Ben en iyi arkadaşım olmanı istedim ama buna izin vermedin ! Bana gerçekten bunu mu yapacaksın ? Diğerleri gibi yavaşça hayatından çıkartıp atacak mısın ? Neden üzgün olduğumu hiç anlamadın, benim herşeyimden nefret ettin ! Bu iş neden bu kadar kolay senin için ? Benden ne istedin ?

Genç çocuk : Sakin olmaya ihtiyacın var…

Kız arkadaşı : Benim için, bunun gerçekten bir yerlere varacağına emindim. Bunu düşündüm buna inandım.

Genç çocuk : Pekala lanet olsun seni bu kadar özel yapan şey ne ki ?

Kız arkadaşı : Gerçekten konuşmaya ara verebilirsin. Kapa çeneni ! Charlotte’a soracağım, ona eve döndüğümüz dakikada soracağım bakalım hikayeleriniz örtüşecek mi ?

Genç çocuk : Bunu artık gerçekten tartışmak istemiyorum.

Kız arkadaşı : Demek öyle ! Senin için zaman harcamaya değmiyorum öyle mi ?

Kelly Keegs’in yorumu : Hayatımdaki en keyifli uçak rötarını yaşıyorum. Charlotte da kim, nasıl bir skandal ? 50 dakika boyunca Vodka ve Bloody Mary eşliğinde bunları izledim. Ve şu anda fingirdiyorlar ! Şaka yapmıyorum !

Kelly Keegs sosyal medyada pek çok kişi tarafından da özel hayatı ifşa etmesi sebebiyle ağır eleştiriler gördü ancak Twitter kullanıcılarının büyük bir kısmının da keyifle olan biteni okuduklarını gelen yorumlardan görmek mümkün.

Önceki yazımız Facebook’un sahibi Zuckerberg’e verilen ölümcül tavsiye hakkında ilginç ve enteresan bilgiler vermektedir.

  

Kız arkadaşından uçakta ayrılan zalım Twitter’da rezil oldu” için 1 yorum

  • 8 Şubat 2017 Saat 18:28
    Permalink

    Orda ayrılınmaz ki yani hem bnce bunu Kelly nin yapması normal çünkü ifşa etti diye eleştirenler de aynı şeyi yapardı.Yani bn de yapardım nolmuş yani

Yorumlar kapalı