Muhteşem Yüzyıl bitti sakalları para etti !

Medyada çıkan haberlere göre Muhteşem Yüzyıl’da, Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Halit Ergenç’in sakalları dizinin bitmesi ile beraber prim yaptı !

Muhteşem Yüzyıl’ın finaliyle Halit Ergenç’in sakallarını kesecek olması kuaförleri ayaklandırdı. Reklam derdine düşen Bebek, Etiler gibi lüks semtlerin berberleri ‘Kanuni’yi ben tıraş edeyim’ derdine düştü, kimi cilt bakımı kimi ücretsiz tıraş önerdi.

İşte medyada çıkan haberler :

Muhteşem Yüzyıl’da, Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Halit Ergenç’in sakalları da dizi kadar konuşuluyordu. Star TV’de ekrana gelen yapımda Ergenç’in 4 sezonluk sakalına kısa süre sonra veda edecek olması kuaförleri ayaklandırdı. Sakalların reklam değerini fark eden kuaförler, Ergenç’in kendi salonlarında tıraş olması için sıraya girdi. Etiler, Bebek ve Nişantaşı gibi semtlerin ünlü kuaförleri, oyuncuyla irtibat kurmak için harekete geçti.

Ünlü müşterileri araya soktular

Araya salonlarına gelen ünlüleri koyan bazı kuaförler ise Ergenç’e ömür boyu ücretsiz traş ve cilt bakımı gibi ilginç teklifler götürüyor.

Dev firmaların dolgun teklifleri

Dünyaca ünlü bir tıraş bıçağı firması da reklam yüzü olması için Ergenç’i gözüne kestirdi. Şirket, ürünlerinin Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da yayımlanacak çekimleri için ünlü aktöre dolgun bir teklifle gitmeyi planlıyor.

muhtesem-yuzyil-bitti-sakallari-para-etti-ilgincbirbilgi

Şeklinde basına yansıyan haberlerin “Sakal kesme” tartışmasında Halit Ergenç son noktayı koydu !

Ünlü oyuncu Halit Ergenç gazetecilerin yılan hikayesine dönen sakallarının kimin keseceği ile ilgili sorulara şöyle yanıt verdi:

Ergenç, “Bu konu hakkında çıkan her şeyi, sosyal medyadan öğreniyorum. Sakallarımı kesmeleri için jilet firmalarının peşime düştüğü gibi haberleri gazetelerden okuyorum. Böyle bir şey yok arkadaşlar” dedi.

Dizi için sakallarını sürekli boyadıklarını söyleyen ErgençDizi sonrası tatil yapacağım, sadece dinlenmek var” dedi. Ergenç son olarak rol aldığı dizide kavuk taktığı için saçlarının döküldüğü ve saç ektireceği yönünde çıkan haberleri için “Nereden uyduruyorlar bunları ben de anlamıyorum” dedi.

Önceki yazımız Dünyanın en derin yeri Mariana Çukuru hakkında ilginç ve enteresan bilgiler vermektedir.