Uçak pilotundan herkese pizza

Amerika’da Philadelphia’dan Atlanta’ya giden uçak iki saatten fazla rötar yapınca uçağın pilotu, koltuklarında beklemekte olan yolculara pizza ısmalardı.

Rötardan dolayı sinir küpüne dönmüş yolcularla dolu bir uçağın pilotu olduğunuzu düşünün. Yolcular koltuklarında sabırsızlıkla homurdanırken onları sakinleştirmek için ne yapardınız ? Philadelphia’dan Atlanta’ya giden Delta Havayolları’na ait uçağın pilotu çareyi tüm uçağa pizza ısmarlamakta buldu !

Salı öğleden sonra hareket etmesi planlanan uçak, hava muhalefeti nedeniyle, yolcularla birlikte uçuşa hazır olduğu halde bir türlü havalanamadı. Koltuklarında çaresizce bekleyen yolcular bir süre sonra camdan dışarı doğru baktıklarında, uçağa doğru yanaşan bir bagaj arabasını fark ettiler, ancak aracın üstü pizza kutularıyla doluydu !

ucak-pilotundan-herkese-pizza-ilgincbirbilgi

Ailesiyle birlikte evine gitmek üzere uçakta bulunan Khoury Ashooh adlı yolcu, iki buçuk saatlik rötarı telafi etmek için pilotun ısmarladığı pizzaların, hosteslerce dağıtıldığı anları fotoğrafladı. Uçak ise üç saat gecikmeli olarak Atlanta’ya vardı.

Ohio, Illinois ve Mississippi’de rötar yapan diğer Delta uçuşlarının yolcuları da uçakta beklerken kendilerine pizza sipariş edildiğini duyuran twitler attı.

Önceki yazımız Dünyanın en ünlü yıldızlarının dudak uçuklatan araba koleksiyonları hakkında bilgiler vermektedir.