Makalenizi gönderin, sitemizde yayınlayalım

Okumanın yanında yazmaya da sıra geldiğini düşünüyorsanız, bilim, teknoloji, ilginç yerler, sağlık, gıdalar, canlılar, ilginç ve enteresan bilgiler gibi pek çok konunun yer aldığı ilgincbirbilgi.com web sitesinde sizlerden gelecek makaleleri yayınlamak istiyoruz. Böylelikle fikirlerinizin bu alanda eğitim görenler ve çalışanlar başta olmak üzere, bütün Türkiye’ye ulaşmasını hedefliyoruz.

Yazacağınız makaleler; bilimi, tarih, teknoloji, sağlık, gıdalar, canlılar, mekan ve yerler, ilginç ve enteresan her türlü bilginin yer aldığı bu geniş yelpazenin içine sığabilecek herhangi bir konu üzerine olabilir. Makaleleriniz güncel bir meseleyi inceleyebileceği gibi, geçmiş olaylara veya diğer konulara odaklanabilir.

Makaleleriniz en az 250 kelimeden oluşmalıdır. Kelime sayısı için bir üst limit yoktur. Makalelerinizi ilgincbirbilgi@gmail.com mail adresine Microsoft Word dosyası veya mailiniz içinde yazı olarak iletebilirsiniz. Yazılarınız, sitemize gönüllü olarak yardımcı olan editör kontrolünden geçtikten sonra, uygun görülmesi durumunda isminiz veya takma adınız ile birlikte sitemizde yayınlanacaktır. Makalelerinizin sonuna tam veya takma adınızı yazmayı unutmayınız.

Makale yollamanız için herhangi bir sayı sınırlamamız yoktur. Genel şartları sağladığı müddetçe bütün yazılarınız ilgincbirbilgi.com ‘da yayınlanacaktır.

Makale gönderen herkes, yazılarından ötürü ikinci veya üçüncü taraflarla ilgili herhangi bir telif hakkı sorunu doğması halinde sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizde yayınlanan makaleler, yazılı ve görsel çeşitli başka mecralarda da yayınlanabilir. Yazarlar bu şekilde makalelerin kullanım iznini, ilgincbirbilgi.com ‘a ve ilgincbirbilgi.com ‘un izin vereceği üçüncü kişilere vermeyi otomatik olarak kabul etmiş olurlar.

Şu ana kadar yayınlanmış makalelerden bazı örnekler görmek için lütfen BURAYA tıklayınız.